Blog

Komputerowa diagnostyka Jaltest

Skorzystaj z komputerowej diagnostyki Jaltest AGV i sprawdź swój sprzęt rolniczy! Dzięki temu innowacyjnemu systemowi szybko zlokalizujemy usterki oraz skalibrujemy skrzynie biegów, EHR. Serwisujemy maszyny rolnicze marek John Deere, New Holland, Steyr, Fendt, CNH Group, Massey Ferguson (MF), Valtra oraz Claas i Renault.

Coraz więcej maszyn rolniczych posiada skomplikowane układy elektroniczne i komputery. Czasy napraw młotkiem i kluczem uniwersalnym dobiegają końca. Dziś nowoczesny sprzęt jest nieraz bardziej zaawansowany niż domowe biuro. Dlatego prawidłowy serwis wymaga najnowszych rozwiązań i przeszkolonych w tej kwestii mechaników.

Oczywiście nadal można szukać po omacku, ale zabiera to mnóstwo czasu. Zamiast zlokalizować usterkę w 15 minut, mechanik spędza wiele godzin na jej poszukiwaniu. Komputer do diagnostyki zapewnia rolnikom błyskawiczny serwis - jest to szczególnie cenne np w czasie żniw, gdzie liczy się każda godzina.

Szeroka gama programów pozwala nam obsługiwać wiele marek ciągników i kombajnów. Nie musisz już zgłaszać się do serwisu oddalonego o dziesiątki kilometrów. Przyjedziemy, sprawdzimy, w miarę możliwości naprawimy od ręki lub umówimy się na dogodny termin.